Довідка про відсутність забудови

Продаж земельної ділянки з будівлею та без неї – це дві різні процедури, що потребують різних документів. Зокрема, якщо на ділянці є будинок, підготовка займе більше часу, оскільки доводиться звертатися до БТІ, проводити експертну оцінку, тощо. Тому якщо на земельній ділянці є стара будівля, її краще знести. Коштує це недорого, а вартість ділянки підвищується, та й оформлення стає простішим.
Якщо на земельній ділянці нічого немає, то робиться довідка про відсутність споруд. Отримати її значно простіше, аніж оформлювати документи на будівлю, яка знаходиться на території. У документі містяться такі відомості:

  • Найменування організації, що видала довідку про відсутність споруд;
  • Ім’я власника земельної ділянки;
  • Площа;
  • Кадастровий номер;
  • Адреса;
  • Проектна назва (за наявністю);
  • Відомості про фактичну відсутність об’єктів на певну дату.

За наявністю вказаного документа, ви маєте право провести процедуру підготовки землі до продажу значно швидше і простіше.

Коли видається довідка про відсутність забудов

Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці раніше видавалася виключно БТІ, селищними чи сільськими радами. Зараз процедура змінилася, і відповідними повноваженнями наділили приватні компанії. Для того щоб замовити довідку про відсутність будинку , необхідно звернутися в уповноважену організацію та представити пакет документів, що включає:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Документи, що підтверджують право власності на ділянку (Державний акт, договір купівлі-продажу, дарування, міни, документи, що свідчать про отримання ділянки у спадщину тощо).

Довідка про відсутність споруд видається на підставі інвентаризації. Після подання заяви та пакету документів, призначається дата відвідування ділянки уповноваженим співробітником державних органів або приватної компанії. Клієнт зобов’язаний забезпечити доступ на ділянку, в іншому випадку довідка про відсутність споруд не може бути оформлена.

Фахівець прибуває на ділянку і проводить візуальний огляд території. Якщо об’єкти відсутні, замовник отримає довідку протягом строку, зазначеного в договорі. Якщо ж об’єкти є, довідка про відсутність споруд видана не буде. В такому випадку доведеться або знести споруду і замовити документ повторно, або узаконити її.

Компанія LexStatus пропонує свої послуги в оформленні довідки про відсутність будівель та споруд на земельних ділянках в Києві швидко та за вигідними цінами. З нашими спеціалістами Ви отримаєте довідку всього за 1-2 робочих дні.

Терміново потрібна довідка про відсутність споруд? Ми готові виконати завдання!

Нет комментариев

Оставить комментарий